Lam Sai Wing, nejnadanější žák a dědic Wong Fai Hunga, zdědil všechny znalosti svého sifu o umění Hung Kar a o léčitelském umění Dit Dar ( léčení kostí ) a předal je svému synovi Lam Cho. Mezi jeho nejznámější studenti patří například Kwan Kun, Tang Yee, Tam Chou, Tang Fong, Wong Man Kai, Wu Lap Fung, Lau Cham. Lam Sai Wing je legenda a zůstává svým způsobem života příkladem odvahy a síly. Tato legenda je zachycena i ve filmech o jeho životě.
Lam Sai Wing  
 
Lam Cho, synovec Lam Sai Winga, tradiční dědic Hung Kar, žil se svým strýcem více než 28 let téměř jako syn a učil se tajemství umění Hung Kar a Dit Dar. Jeho jméno je v Hong Kongu, metropoli šaolinského kung fu, spojeno s rozvojem a životem umění Hung Kar. Někteří významější Lam Chovi studenti : Chan Hon Chung, Tang Kwok Wah, Wong Lee, Kwong Tit Fu, Chiu Kau, Let Yat Ming, Wong Yiu Ching, Kwong Buck Sam. Jeho starší syn pokračuje ve vyučování Hung Kar.
Lam Cho  
 
Lam Chun Fai, starší syn Lam Cho a kmotřenec legendárního Lam Sai Winga, je už 40 let asistentem svého otce. Světově proslul výukou a tréninkem svých důvěrných instruktorů.
Také zná tajemství Did Dar jako jeho otec.

Lam Chun Fai  
  Lam Chun Sing, mladší syn Lam Cho, se začal učit styl Hung Kar také už ve velmi ranném věku. Stále učí v legendární škole Mong Kok.
Lam Chun Sing  

 
 Made by CKSoftware

- 2003 - Česká Asociace Hung Kar H.P.D. jižní Čechy 

Domovská stránka HungKar Fotogalerie Kontakt na nás Něco ke stažení Odkazy Naši sponzoři Něco o naších akcích Něco o naší škole Cvičení Historie Hung Kar Domovská stránka HungKar